Jak holistycznie zmienić zawód/branżę?

Webinar już 13 kwietnia o godzinie 18.00!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Z webinaru dowiesz się jak:

Strategicznie zaplanować zmianę
Wykorzystać potencjał LinkedIn do znalezienia pracy
Pokonać blokady mentalne

AGENDA

Tematy i prowadzącyTematy
Część pierwsza - 30 min

Strategicznie przygotuj się do zmiany.
Prowadzący: Klaudia Jarych, Łukasz Jarych

  1. Najczęstsze błędy przy zmianie zawodu/przebranżowieniu
  2. Strategia zmiany zawodowej
  3. Wewnętrzny sabotażysta - jak rozpoznać opór przed zmianą?
Przerwa medytacyjna - 5 min
Część druga - 30 min

Wykorzystaj potencjał LinkedIna do znalezienia pracy.
Prowadzący: Agnieszka Wnuk

  1. Jak zostać znalezionym przez rekrutera na LinkedIn
  2. Przykłady skutecznych działań
Przerwa medytacyjna - 5 min
Część trzecia - 30 min

Pokonaj blokady mentalne.
Prowadzący:  Agnieszka Pawłowska

 

  1. Ekspresowe uwalnianie stresu
  2. Prawo przyciągania 5 podstawowych elementów i jak je wykonać aby faktycznie zadziałało?
  3. Medytacja

OSOBY PROWADZĄCE

Klaudia i Łukasz Jarych

Partnerzy w życiu i biznesie. Twórcy portalu www.dookołapracy.pl, który promuje pracę zgodną z wartościami i talentami. Pokazują, że ZAWSZE jest dobry czas na zmianę, by znaleźć pracę, która da poczucie radości i spełnienia. Klaudia, to dodatkowo Konsultant Zmiany Zawodowej, certyfikowany Facylitator oraz People & Change Manager, który na co dzień pracuje z menadżerami i zespołami oswajając ich ze zmianami. Łukasz natomiast, to przedsiębiorczy Analityk Danych IT, który przeszedł drogą od Projektanta Sieci Gazowych, poprzez księgowego na rynek rosyjski aż do Analityka IT udowadniając, że można efektywnie zmienić zawód oraz branżę.

Agnieszka Pawłowska

Inżynier Informatyk, umysł ścisły. Przeszła totalna metamorfozę własnej osobowości wraz z profilem zawodowym. Po długoletniej pracy przy komputerze i ciężkiej chorobie jako samotna matka podjęła próbę walki o siebie. Ukończyła następny kierunek pedagogikę resocjalizacyjna, wyceny nieruchomości i przez wiele lat prowadziła biuro nieruchomości aż do momentu kiedy odkryła ze jest coś więcej niż walka. Ze prawo przyciągania polega na odpuszczeniu pragnienia. Krok po kroku w jej życiu zaczęły się zmiany wraz z całkowitym uzdrowieniem z endometriozy oraz na szczęśliwym małżeństwie. Kwantowe ustawienia wprowadziła w swoje życie i rodziny. Obecnie mieszka w słonecznej Tanzanii i tam prowadzi firmę. Jest międzynarodowym nauczycielem jogi i w swojej terapii pomaga innym odnalesc swój potencjał i uwolnić swoje Blokady i demony przeszłości i spełnić swoje marzenia

Agnieszka Wnuk

 Zajmuje się marketingiem B2B, na co dzień współpracuje z firmami w zakresie doradztwa planowania działań marketingowych. Specjalizuje się w profesjonalnym wdrażaniu Social Selling. Projektuje procesy marketingowo-sprzedażowe uwzględniając LinkedIn, kładąc duży nacisk na współpracę działów sprzedaży i marketingu. Prowadzi szkolenia, konsultacje odnośnie LinkedIn i Sales Navigator. Od kilku lat zajmuje się online i offline marketingiem. Przeprowadziła niezliczoną liczbę warsztatów związanych z wdrożeniem Social Selling oraz Employee Advocacy. Doradza firmom jak wykorzystywać LinkedIn do działań budowania marki dobrego pracodawcy. Prelegentka na różnych konferencjach związanych z marketingiem B2B i nie tylko.

Organizatorka spotkań LinkedIn Local w Poznaniu.

https://www.linkedin.com/in/wnukagnieszka/
https://agnieszkawnuk.com/
kontakt@agnieszkawnuk.com

Uwaga. Dla uczestników webinaru przewidujemy dodatkowe prezenty 🙂