Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Lublin,
Łódź, Nowy Sącz, Opole, Płock, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Toruń, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra

COMARCH S.A.

Wielkość firmy: 6500 osób
Branża: IT
Brak nadgodzin
Elastyczny czas pracy
Niepełny wymiar pracy
Praca w trybie hybrydowym

Znajdź nas na:

Strona firmowa

O Firmie

Jesteśmy pracodawcą wyróżniającym się na rynku pracy – mamy ponad 28 lat doświadczenia. Zwiększamy zatrudnienie, oferujemy stabilność pracy, wspieramy młode talenty, m.in. współpracując z uczelniami wyższymi. Od 19 lat prowadzimy jeden z największych programów stażowych w Europie, szkoląc przyszłych specjalistów branży IT i UX. Naszą misją jest tworzenie produktów najwyższej jakość i zatrudnianie profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach. Stawiamy na badania i rozwój, jesteśmy firmą opartą na wiedzy, mamy własne ośrodki badawcze, Data Center oraz IoT Plant, a ponad 15% przychodów inwestujemy w prace R&D. Comarch to firma, którą cechuje dbałość o środowisko naturalne i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Zespół

Comarch to miejsce pracy nie tylko dla programistów! Oferujemy miejsca pracy w dziedzinach takich jak sprzedaż, marketing, finanse, rachunkowość, analiza, logistyka, controling, konsulting czy administracja. Niektórzy z naszych pracowników pracują w zespołach scrumowych.

Struktura i możliwości awansu

Struktura organizacyjna Comarch jest zbudowana wokół produktów, nowoczesnych systemów informatycznych oraz klientów, z którymi współpracujemy. Firma podzielona jest na 10 głównych sektorów: 9 biznesowych i sektor Administracyjny. Sektory dzielą się na mniejsze jednostki: Business Unity, a te z kolei na Centra i Subcentra. Nasi pracownicy mają wiele możliwości rozwoju – w ramach firmy funkcjonuje aż 15 profili zawodowych, każdy z nich posiada swoją własną ścieżkę rozwoju. Zmiany stanowisk i zakresu obowiązków są możliwe zarówno poprzez awans, jak i zmianę profilu pracy. Kładziemy silny nacisk na rekrutację wewnętrzną, aby ułatwić pracownikom rozwój zawodowy w ramach naszej organizacji. Niektórzy z pracujących w Comarch menadżerów najwyższego szczebla zaczynali swoją przygodę z firmą od udziału w programie stażowym. Każdy z naszych pracowników ma możliwość omówienia indywidualnych możliwości rozwoju w Comarch z HR Partnerem swojego sektora.

Benefity

  • Zdobywanie nowych kompetencji i rozwój – Nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, ciągłego rozwoju i wyboru różnych ścieżek kariery. Szkolenia z różnych dziedzin są realizowane m.in. przez nasze Centrum Szkoleniowe Comarch.
  • Prywatna Opieka Medyczna – Dostępna dla Ciebie i Twojej rodziny, również w formie teleporady. Na naszym krakowskim kampusie znajduje się nowoczesne centrum medyczne iMed24, a w innych miastach polski współpracujemy z różnymi placówkami medycznymi.
  • Przesiądź się na rower – Wspieramy naszych pracowników w aktywnym trybie życia! Na naszym krakowskim kampusie czeka na nich ponad 350 miejsc rowerowych, prysznice i stacja naprawcza. Bierzmy też udział w zewnętrznych akcjach rowerowych np. Rowerem do pracy, ale organizujemy też nasze wewnętrzne eventy – Śniadanie rowerowe.
  • Sportowy duch walki – W ramach swoich sportowych pasji nasi pracownicy mogą brać udział w różnych zewnętrznych eventach sportowych takich jak Poland Business Run czy Olimpiada dla Programistów Just Join IT. Jesteśmy organizatorami Mundialu Sportowego dla pracowników Comarch, istnieje również możliwość otrzymania karnetów na mecze Klubu Sportowego Cracovia.
  • Eventy i integracja – Chcemy, żeby każdy w pracy czuł się komfortowo, dlatego relacje naszych pracowników są dla nas ważne. Organizujemy dla nich różnego rodzaju eventy, konkursy i imprezy integracyjne.
  • Inicjatywy społeczne – Pomaganie jest dla nas ważne. Zachęcamy pracowników do udziału w sportowej rywalizacji, w ramach której wspieramy finansowo wybraną przez nich organizację charytatywną. Organizujemy zbiórki na rzecz potrzebujących, bezdomnych zwierząt czy akcje zazieleniające miasto.
  • Przejdźmy na Ty! – doceniamy przyjacielską atmosferę pracy – mówimy sobie na Ty i pracujemy w kameralnych zespołach. Ważne jest dla nas wsparcie, którego nasi pracownicy udzielają sobie nawzajem.

Realizowane projekty/technologie

W ostatnich czasach Comarch intensywniej rozwija swoje projekty związane z IoT, Cyber Security, Smart City, analizą danych z sieci społecznościowych oraz e-zdrowiem przy jednoczesnej inwestycji w prace badawczo-rozwojowe. Przy realizowanych projektach zawsze stawiamy na najnowocześniejsze technologie.

Przebieg Procesu Rekrutacyjnego

1. Wysłanie aplikacji przez Kandydata za pomocą formularzu na stronie kariera.comarch.pl

2. Rozmowa telefoniczna z rekruterem*

3. Rozmowa z managerem

4. Decyzja

*po rozmowie z rekrutem osoby aplikujące na niektóre stanowiska np. te związane z programowaniem, mogą zostać dodatkowe poproszę o wykonanie zadań lub testów potwierdzających umiejętności.

Zobacz jak pracuje się w Comarchu:

Pracodawca na medal: Comarch. Firma nie tylko dla programistów

 

 

← Powrót do listy