Aktualnie, pracuje z managerami średniego i wyższego szczebla, a także z zespołami oswajając ich ze zmianami. Prowadzi warsztaty diagnozujące gotowość na zmianę, wypracowuje strategie komunikacyjne i ma ogromną frajdę z tego, co robi.

Doświadczenia zdobywała pracując przy organizacji spotkań z przedsiębiorcami, eventów szkoleniowych, koordynując projekty (HR, Marketing, IT), czy też realizując się jako Scrum Master.

 Odkąd pamięta, fascynował ją drugi człowiek i rozwijanie jego potencjału. Jej konikiem jest wymyślanie strategii przechodzenia przez zmiany (m.in. zawodowe, organizacyjne, agile) dzięki czemu czuje się jak ryba w wodzie pomagając zarówno osobom, które potrzebują zmiany w zakresie ścieżki zawodowej, jak i firmom podczas transformacji.

Biegle mówi w 3 językach: angielski, niemiecki i oczywiście polski, a w wolnym czasie uczy się hiszpańskiego, by swobodnie komunikować się z ludźmi z krajów hiszpańskojęzycznych.

Prywatnie, miłośniczka tańców latynoamerykańskich, biografii, zdrowego trybu życia oraz poznawania nowych smaków i miejsc.

SUPERMOCE:

Maksymalista
Uczenie się
Osiąganie
Indywidualizacja
Wizjoner

To przykład człowieka, który pokazuje, że mając wystarczająco dużo wytrwałości, można całkowicie zmienić swoją ścieżkę kariery.

Sam przeszedł drogę od Projektanta Instalacji gazociągowych, poprzez księgowego, analityka biznesowego po Inżyniera Oprogramowania znajdując przy okazji odpowiedź na pytanie, który kierunek rozwoju jest najbardziej zgodny z jego charakterem.

Aktualnie, pracuje w pełni zdalnie, co daje mu poczucie niezależności i możliwości wyboru godzin i miejsca pracy, które będzie dla niego najbardziej optymalne.

Z chęcią podpowie Ci, jak płynnie przejść przez zawodową zmianę i znaleźć model, który będzie najbardziej zgodny z Twoimi wartościami.

Biegle mówi w 3 językach: angielski, rosyjski i oczywiście polski. Powrócił także do nauki niemieckiego.

Prywatnie, piłkarz z krwi i kości, miłośnik fantastyki, dań mięsnych oraz poznawania nowych zakątków świata.

SUPERMOCE:

Uczenie się
Naprawianie
Wizjoner
Indywidualizacja
Osiąganie