Klaudia Jarych

Z wykształcenia finansistka i internacjolożka. Z zamiłowania organizatorka eventów i naturalny motywator. Potrafi dostrzegać potencjał w drugim człowieku i inspirować do działania. To właśnie kontakt z drugim człowiekiem dodaje jej nieustannie energii do działania. Drąży temat aż dojdzie do źródeł.

SUPERMOCE: Maksymalista, Uczenie się, Osiąganie, Indywidualizacja, Wizjoner
Więcej o supermocach przeczytacie TUTAJ

Doświadczenia zdobywała pracując przy organizacji spotkań z przedsiębiorcami, eventów szkoleniowych, koordynując projekty (HR, Marketing, IT), czy też realizując się jako Scrum Master. Miłośniczka tańców latynoamerykańskich, a od niedawna również pilatesu.

Na blogu “Dookoła Pracy” dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami.

 

 

 

Łukasz Jarych

       Połączenie umysłu humanistycznego (zamiłowanie do języków obcych – angielski, rosyjski, a także niemiecki, który jest a etapie intensywego szlifowania) z umysłem analitycznym. Uwielbia planować:  nie tylko życie zawodowe, ale również prywatne (niestety to nie zawsze dobrze). Kocha piłkę nożną i naukę nowych rzeczy.

        To przykład człowieka, który pokazuje, że mając wystarczająco dużo wytrwałości, można całkowicie zmienić swoją ścieżkę kariery. Sam przeszedł drogę od Projektanta instalacji gazociągowych po Analityka Biznesowego, znajdując przy okazji odpowiedź na pytanie, który kierunek rozwoju jest najbardziej zgodny z jego charakterem.

 

SUPERMOCE: Uczenie się, NaprawianieWizjoner, IndywidualizacjaOsiąganie
Więcej o supermocach przeczytacie TUTAJ

Odpowiedzialny głównie ze stronę graficzno-techniczną Dookoła Pracy.