Międzynarodowy Tydzień Coachingu ICF, Wrocław – majowe święto tych, którzy uskrzydlają innych :)

wpis w: Dookoła Pracy | 21

Zmiana. Zmiana nie nastąpi z dnia na dzień. Nie obudzisz się i nagle w pełni zmieni się Twój światopogląd, sposób życia, nastawienie. Zmiana to proces. Potrzeba czasu, aby idea, która nagle zrodziła się w głowie dojrzała. Dojrzała do tego, aby ewoluować w działanie. W czyny. W efekt.


Gdy w styczniu rozpoczynaliśmy sesje coachingowe, nie do końca wiedzieliśmy, gdzie nas to zaprowadzi. Mądre głowy mawiały, że z wyborem wszelkich około rozwojowych inicjatyw, to z dozą rozsądku podchodzić należy. Bo to modne, a niewiele zmienia. Bo sensu w nich nie uraczysz.  A że człowiek przekorny i ciekawy świata, to postanowił na własnej skórze sprawdzić. I sprawdził. I uśmiecha się na samą myśl o niedowiarkach, którzy w ideę coachingu wątpią.
W nas zmiana nastąpiła. Każda sesja była odkryciem. Odkryciem tego, co ważne. Warstwa po warstwie ukazywało się to, co faktycznie ma znaczenie. Dla nas. Sesja po sesji poznawaliśmy siebie. Na nowo. Sesja po sesji pracowaliśmy z Danielą nad tym, co ukryte. A ważne. I wrócimy do Ciebie Utalentowany Czytelniku, aby o efektach opowiedzieć. Zaintrygować. Z Twoimi wyobrażeniami się zderzyć. Ale nie o tym dziś będzie. Cierpliwość to ponoć cnota, więc o nią prosimy.
Dziś o tym, co już wkrótce w stolicy Dolnego Śląska się zadzieje. A dziać się będzie wiele. Zanotuj te daty: 9-11 maja i uważnie słuchaj. A w zasadzie z uwagą czytaj.
7-13 maja, to święto profesjonalistów coachingu – Międzynarodowy Tydzień Coachingu, który we Wrocławiu odbywa się w dniach 9-11! Święto tych, którzy mają talent do budowania relacji międzyludzkich, prowadzenia drugiego człowieka przez proces, który pomaga mu w odkrywaniu potencjału, który w nim drzemie. Wydarzenie, które pokazuje wartość, którą niesie ze sobą coaching. Wydarzenie, podczas którego można poznać prawdziwych profesjonalistów, rozwijać swoje kompetencje i poszerzać światopogląd.
Ale co w tym dla Ciebie? Spójrz poniżej. Przeczytaj. Zastanów się. Zapisz. Bo w Międzynarodowym Tygodniu Coachingu również i Ty uczestniczyć możesz. A właściwie to przede wszystkim Ty. Szkolenia, warsztaty i trzy debaty – to na Ciebie czeka. A jeśli sceptykiem jesteś, to z bezpłatnych konsultacji coachingowych skorzystaj 😊 Poniżej coachingowi „rozkład jazdy” – do wglądu:


Link do zapisów znajdziesz tutaj! 🙂

I jeszcze jedno! Dla nas najbardziej istotny szczegół! Widzisz na rozkładówce debatę „Turkusowa rewolucja – organizacje przyszłości”? Poprowadzimy ją!
W dyskusji wezmą udział przedstawiciele organizacji wdrażających „turkus” od początku istnienia lub transformujących klasyczne zarządzanie w stronę organizacji przyszłości.  Rozmawiać będziemy z Karoliną Hudowicz, dr nauk med. Preeti Agrawal Integrative Medical Center – IMC , dr Zenonem Tagowskim, Maciejem Borowiakiem z firmy Brewa – rozwiązania pełne energii oraz z Radosławem Bartosikiem z firmy mentax.pl. To co? Widzimy się na Międzynarodowym Tygodniu Coachingu we Wrocławiu? Dla nas to debiut w roli moderatorów debaty. Dla Ciebie, może być to debiut w spotkaniu z coachingiem. Przełamiesz się?