Postanowienia noworoczne osoby zmieniającej zawód/przebranżawiającej się

wpis w: Dookoła Pracy | 2

Dziś przedostatni dzień 2020 roku. A skoro przed nami sama końcóweczka, to czas na podsumowania, ale i pierwsze postanowienia noworoczne. Dziś kilka postanowień z dziennika osoby, która w 2021 planuje zmienić zawód bądź przebranżowić się.

  1. W końcu podjąć decyzję o zmianie! Koniec z czekaniem na właściwy moment. Nigdy nie będzie najlepszego momentu. Czas na zmianę jest TERAZ!

  2. Znaleźć pomysł na siebie, na swoją nową drogę – hmm.. muszę się porządnie zastanowić, co mogłabym tak naprawdę robić. Ale jak?

  3. Odpowiednio się przygotować na kolejne kroki. Rozplanować to w czasie

  4. Przeznaczyć odpowiedni budżet na szkolenia, które mnie ukierunkują

  5. Stworzyć listę luk kompetencyjnych, czyli tego, co muszę uzupełnić, by zdobyć wymarzoną pracę

  6. Wybrać kursy, szkolenia, które pomogą mi albo wybrać swoją ścieżkę, albo uzupełnić wiedze merytoryczną

  7. A może znajdę mentora? Albo osobę, która będzie mnie wspierać w tej zmianie? Do zrobienia!


WARSZTAT

A może to są i Twoje postanowienia?

Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W 2021 roku te postanowienia uda Ci się w końcu zrealizować!

Zapisz się już dziś (wysyłając maila z imieniem, nazwiskiem i nr do kontaktu: kontakt@dookolapracy.pl) na listę oczekujących na mój najnowszy warsztat. Jest on skierowany do osób, które chcą znaleźć nowy pomysł na swoją zawodową drogę. Startujemy już w lutym, a w styczniu usłyszycie więcej szczegółów.

Stay tuned!

A tymczasem…

Szampańskiej zabawy sylwestrowej dla każdego z Was, a w nowym roku spełniania wszystkich postanowień noworocznych. Niech 2021 będzie rokiem końca wymówek.


Kilka słów na temat autora:

Klaudia Jarych – Facylitator, Kierownik projektów, People & Change Manager w jednej z dużych, międzynarodowych firm. Doświadczenia zdobywała pracując przy organizacji spotkań z przedsiębiorcami, eventów szkoleniowych, koordynując projekty (HR, Marketing, IT), czy też realizując się jako Scrum Master. Aktualnie, pracuje z managerami średniego i wyższego szczebla, a także z zespołami oswajając ich ze zmianami. Prowadzi warsztaty diagnozujące gotowość na zmianę, wypracowuje strategie komunikacyjne i ma ogromną frajdę z tego, co robi.