Wzmocnij swój profil LinkedIn, zbuduj markę i zdobądź pracę marzeń!

wpis w: Dookoła Pracy | 27

Dziś chcemy ogłosić światu małą tajemnicę, którą skrywaliśmy przez ostatnie 9 miesięcy!
Do sprzedaży właśnie trafił nasz pierwszy ebook „Dookoła Linkedina – Jak wzmocnić swój profil, aby zdobyć pracę marzeń”. To wyjątkowy poradnik dla osób szukających pracy i rozwijających markę osobistą.

Dla nas to bardzo ważny moment, ale po kolei…Dawno, dawno temu…

Pamiętam jak kilka lat temu, jeszcze przed narodzinami Poli inspirowały mnie historie kobiet, które podczas urlopów macierzyńskich rozwijały swoje firmy, aktywnie działały i odnajdywały swoje powołanie. Zawsze wzbudzało to we mnie ogromny podziw.

Droga pełna wyzwań czas start…

Dziś, jako młoda mama mam jeszcze większą świadomość, że to nie lada wyzwanie, by pogodzić zaangażowane rodzicielstwo z rozwojem. Musisz odłożyć na bok zbyt duże planowanie, nauczyć się korzystać ze wsparcia innych osób, być wyjątkowo elastycznym i wytrwałym w działaniach. A to jedynie początek wyliczanki.

Kto mnie zna ten wie, że jestem człowiekiem akcji, który non stop pozostaje w ruchu i działa. Tak więc gdy zostałam mamą, wiedziałam, że chcę spróbować modelu, który mi się tak bardzo podobał. Chcę iść w kierunku przedsiębiorczości. Bo jak nie teraz, to kiedy?

 

Dookoła pracy wplecione w dookoła macierzyństwa…

3 lata temu powstał blog Dookoła Pracy. Naszą misją i motywem przewodnim było uskrzydlanie utalentowanych…zawodowo. Chcieliśmy pokazywać, że można żyć i pracować w zgodzie z talentami i wartościami oraz że zmiana, nawet jeśli trudna, jest możliwa. Wraz z początkiem macierzyńskiego, oprócz różnych sekcji tematycznych (m.in. Pomysł na siebie. Pomysł na życie) rozpoczęliśmy udzielanie konsultacji, które miały pomóc w zmianie zawodowej, doprecyzowaniu celów oraz stworzenia profesjonalnego CV, by znaleźć wymarzoną pracę.

 

Odpowiadamy na wyzwania…

Zauważyliśmy wówczas, że największe trudności większość osób ma przede wszystkim z określeniem tego CO i DLACZEGO chce tak naprawdę robić i de facto wyzwaniem jest dla nich stworzenie celu zawodowego. Drugim tematem, który był bolączką naszych klientów było efektywne poszukiwanie pracy w świecie online i wykorzystanie do tego celu portali biznesowych typu Linkedin. Postanowiliśmy odpowiedzieć na te wyzwania i po…

  • 9 intensywnych miesiącach prac

  • Nawiązaniu współpracy z najlepszymi w branży ekspertami Linkedin, rekrutacji, wizerunku, doradztwa biznesowego

  • Hektolitrach wypitej kawy na przemian z zieloną herbatą

  • Wykorzystaniu drzemek Poli na działanie

  • Godzinach spędzonych na konsultacjach z grafikami, developerami, polonistami

…Powstał nasz pierwszy E-BOOK

DOOKOŁA LINKEDINA – JAK WZMOCNIĆ SWÓJ PROFIL, ABY ZDOBYĆ PRACĘ MARZEŃ

To 46 stron wypełnionych samymi konkretami i praktycznymi poradami, okraszone wypowiedziami 8 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Poradnik, który pomoże Ci przykuć uwagę rekruterów i wzbogaci Twoją wiedzę na temat LinkedIna jako wehikułu kariery.

To co? Ruszamy razem w podróż dookoła LinkedIna, którego celem jest uzyskanie pracy marzeń?!

E-book jest już dostępny TUTAJ!