Branże:
Pokaż wszystkie:
IT
Space & Industry
Tagi:
Pokaż wszystkie:
Brak nadgodzin Work-life balance
Elastyczny czas pracy Start pracy w różnych godzinach, np. 7.00-10.00
Minimum podróży służbowych Lub ich brak lub jeśli występują to możliwością zabrania rodziny na koszt firmy.
Niepełny wymiar pracy Możliwość pracy na 3/4 etatu lub na projektach na mniejszą liczbę godzin.
Praca w trybie hybrydowym Część zdalnie, część w siedzibie firmy.
Praca zdalna 100 %
Propracownicze formy zarządzania Turkusowy, Management 3.0 i inne
Przebranżowienie
Różnorodność lokacji Możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie.
Żelazna 2, Face2Face, Katowice

Footballco

Wielkość firmy: 303(30 in IT department)
Branża: IT
Footballco aims to own the digital fan ecosystem across the world’s biggest sport. From kick off to the final whistle, we want to own the football space... be a part of it!
Zobacz profil
ul. Miodowa 14/5 31-055 Kraków

Ready4S

Wielkość firmy: +50
Branża: IT
Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z UK, USA i Europy Zachodniej). Obecnie znajdujemy się na liście Top15 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad dwóch lat koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Uber)
Zobacz profil
Jana Matejki 12, 80-232 Gdańsk

Bright Inventions Sp z o.o.

Wielkość firmy: 60-70 osób
Branża: IT
Let's create software that matters.
Zobacz profil
Wrocław

Scanway

Wielkość firmy: 30 osób
Branża: Space and Industry
Jesteśmy specjalistami z zakresu technologii obserwacyjnej dla kosmosu i przemysłu. Naszą pracą sprawiamy, że można obserwować dowolny obiekt lub obszar z dokładnością o wiele większą niż ludzkie oko. W pracy dzielimy się na zespoły #team_space i #team_industry.
Zobacz profil
Siedziba główna: Warszawa, Remote

10Clouds

Wielkość firmy: 180
Branża: IT
10Clouds is formed of ambitious professionals, who, thanks to their collective experience and skills, create outstanding digital products for clients around the world. Get to know us better and join us in our mission to change the world through technology.
Zobacz profil
Przemysłowa 12A, Kraków

u2i

Wielkość firmy: 60 osób
Branża: IT
Jesteśmy firmą "employee-empowered" o wypłaszczonej strukturze. Liczy się dla nas autonomia, zaufanie, współpraca, transparentność, zaangażowanie i silne relacje z klientami. Ponad wszystko, jesteśmy też grupą znajomych i na pierwszym miejscu stawiamy człowieka. A zaraz potem jedzenie.
Zobacz profil
Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice,
Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Opole, Płock, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Toruń, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra

COMARCH S.A.

Wielkość firmy: 6500 osób
Branża: IT
59 spółek, 91 lokalizacji w 34 krajach na świecie i prawie 29 lat doświadczenia – to właśnie Comarch, globalny integrator, twórca innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych.
Zobacz profil