Zbuntuj się i kreuj z nami wymarzony model życia – AKCJA AMERICAN DREAM!

wpis w: Dookoła Pracy | 28

Hej Utalentowany Człowieku! 😊
Studiujesz? Kręci Cię to? Wybrałeś dany kierunek, bo jest to Twoja pasja? Czy była to kwestia przypadku? A może rodzice wybrali za Ciebie? Albo wybrałeś, bo ponoć kierunek modny. Przyszłościowy podobno…


Może i modny. Może i przyszłościowy, ale nie Twój. Zbuntuj się!

A Ty, pracujący człowieku? Wykorzystujesz swój potencjał? Jesteś w miejscu w którym chcesz być? A może, gdy idziesz do biura, to wieje nudą? Może te naście godzin jest wyjęte z Twojego życia, a Ty masz poczucie, że całkowicie nie pasujesz do tego korpoświata? Nadmiernie się spalasz? Zbuntuj się!

Zbuntuj się i zacznij tworzyć taki model życia, który będzie do Ciebie pasował! Odwróć schemat! Postaw na siebie, swoje wartości i talenty!


Tworząc Dookoła Pracy, przyświecała nam idea, aby pokazywać, że można inaczej. Że można żyć w zgodzie z samym sobą. Że są różne alternatywy, a zmiana drogi zawodowej mimo, iż niekiedy trudna, to zawsze jest możliwa. Gdy tworzyliśmy Dookoła Pracy, to chcieliśmy pokazać, że znudzone, zmęczone twarze wcale nie muszą być regułą. Że robienie czegoś tylko dlatego, że modne, powszechne i przepracowywanie się w imię „nie wiadomo czego”, to autostrada do wypalenia i braku spełnienia.  Tworząc Dookoła Pracy przyświecała nam idea, że to na wartościach i talentach warto budować!

Wczoraj… 13 marca, po 2 miesiącach oczekiwania….otrzymaliśmy wiadomość, że nasz pomysł zaintrygował za Oceanem! Przeszliśmy proces selekcji do programu TVLP – Sillicon Valley Mindset dla młodych przedsiębiorczych ludzi i otrzymaliśmy zaproszenie na tydzień do DOLINY KRZEMOWEJ, aby jeszcze mocniej popracować nad pomysłem! SZOK, RADOŚĆ, EKSCYTACJA – taki miks nam towarzyszy do dziś!

I teraz sedno…

Ponoć marzenia warto spełniać! Ponoć marzenia warto przekładać w strategię działania! I tego chcemy!

Bez Was się jednak to nie uda! Aby polecieć do Doliny Krzemowej i wziąć udział w programie, mamy 2 miesiące, aby uzbierać pokaźną sumę pieniędzy: na ten moment jest to 7570 USD.

Wystarczy, jeśli 757 osób dołoży swoją cegiełkę w wysokości 10 USD, aby zrealizować ten cel i nadać bieg marzeniom! Marzeniom, które docelowo pomogą milionom ludzi w stworzeniu modelu życia, który sprawi, że będą w pełni szczęśliwi.

Poniżej link do naszej strony, na której zbieramy fundusze: https://www.youcaring.com/happinessatwork

Ps. Rozsyłajcie wici tak daleko jak łącza poniosą!