13. Międzynarodowy Kongres PMI PC – zapowiedź

wpis w: Dookoła Pracy | 34

Czy są na Sali Kierownicy, Sponsorzy Projektów i wszyscy Ci, którzy zarządzają projektami, programami i portfelami projektów? Osoby, dla których świat projektowy to temat rzeka i codzienność? Dobrze się składa, gdyż spieszymy do Was z informacją o zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu, które już na stałe zagościło na projektowej mapie Europy.


W dniach 26-28 listopada, w hotelu Mariott w Warszawie, odbędzie się już XIII edycja międzynarodowego kongresu zarządzania projektami PMI PC. Co to oznacza? Liczby mówią same za siebie:

  • 3 dni intensywnych wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów
  • 400 uczestników z całego świata
  • 20 prelegentów
  • 50 sesji

Motyw przewodni tegorocznej edycji to „Make the difference”, a prelegenci będą dzielić się swoimi przemyśleniami w dwóch sekcjach tematycznych:

  • The enlightened leader – jakie są najbardziej pożądane cechy i kompetencje współczesnego lidera? W jaki sposób inteligencja emocjonalna może pomóc w zarządzaniu? To pytania, na które będą starali się odpowiedzieć uczestnicy pierwszej sekcji;

 

  • Be a game changer – ta ścieżka tematyczna dotyczyć będzie natomiast trendów, które zmieniają podejście do zarządzania projektami m.in. wpływu technologii na rozumienie biznesu (metodologie hybrydowe, deep learning, big data, czy sztuczna inteligencja)

 
To jeszcze nie wszystko, całość okraszona będzie sesjami speed mentoringu, networkingu, round tables oraz konkursami z nagrodami. Tak jak co roku, odbędzie się także uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną nagrody dla Wolontariusza Roku oraz za Projekt Roku. Co więcej, ta edycja jest wyjątkowa, gdyż przypada w 15. rocznicę działania PMI w Polsce, więc będzie hucznie świętowana! 😊

A teraz przejdźmy do konkretów! Wśród najważniejszych prelegentów znaleźli się:

 

1.Spencer Horn – mówca korporacyjny, doradca, autor takich książek jak ” Speakers on Life”, czy „The Power of the Platform”. Pracuje z wysoko-produktywnymi zespołami i pomaga organizacjom osiągać jeszcze większą produktywność;

 


2. Grażyna Piotrowska-Oliwa – manager z ponad 20-letnim doświadczeniem zwłaszcza w branży telekomunikacyjnej. Pełniła funkcje zarządcze w takich firmach jak chociażby Telekomunikacja Polska, Orange, czy PGNiG. Przedsiębiorca i inwestor.

 

 


3. Thomas Walenta – emerytowany project i program manager w firmie IBM. Wykładowca na University of Applied Sciences Darmstadt w Niemczech. Wieloletni wolontariusz PMI kierujący oddziałem PMI Frankfurt oraz współtwórca międzynarodowych standardów PMI.

 

 


 

 

4. Michel Thiry – konsultant strategiczny, coach zespołów, partner zarządzający w firmie Valense Ltd. Pomagał licznym korporacjom we wdrażaniu programów strategicznych stosując koncepcje zarządzania zmianą oraz podejście zwinne.

 


 

3 dnia kongresu odbędą się 3 inspirujące warsztaty, na które już dziś zapraszamy:

  1. Spencer Horn “If You Want Something Done Right, DON’T Do It Yourself: Effective Delegation & Coaching Skills For Busy Leaders” 
  2. Michel Thiry “Program Management Fundamentals”
  3. Roger Ramirez „“How to build confident and proactive teams”

Zaciekawiło? Zaintrygowało? To teraz kilka informacji logistycznych:

Kiedy: 26-28 listopada 2018
Gdzie: Hotel Marriott, ul. Al. Jerozolimskie 65/79 , Warszawa
Rejestracja: Tutaj


My już nie możemy doczekać się Kongresu, gdyż każdego roku poziom jest coraz wyższy, a głowy aż pulsują od inspiracji. A Ty? Masz ochotę na energetyczne doładowanie wśród profesjonalistów? 🙂 Do zobaczenia w listopadzie!