XIV Międzynarodowy Kongres PMI PC – zapowiedź

wpis w: Dookoła Pracy | 20

O Kongresie PMI Poland Chapter piszemy już po raz trzeci. Od XII edycji jesteśmy partnerem medialnym tego wydarzenia i z wielką przyjemnością obserwujemy, jak rośnie w siłę, a jego tematyka z każdym rokiem nas zaskakuje.

Tym razem, motyw przewodni, to Go Beyond Project Management”. Oprócz historii biznesowych, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat miękkich aspektów przywództwa oraz przydatnych narzędzi w pracy Kierownika Projektów. Wysoki poziom merytoryczny kongresu gwarantuje udział światowej klasy specjalistów, wykładowców i mówców z wieloletnią praktyką zawodową w obszarze zarządzania projektami.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia znaleźli się m.in.:

Susanne Madsen – Project Leadership Coach, Trener, Consultant i Autorka The Power of Project Leadership oraz Project Management Coaching Workbook

 

Peter Ivanov – przedsiębiorca, manager oraz ekspert specjalizujący się w tematyce zespołów rozproszonych (wirtualnych)

Jeff Tobe – ekspert do spraw innowacyjności, kreatywności oraz zaangażowania pracowników. Czytelnicy magazynu Convention & Meeting uznali go za jednego z najwybitniejszych i ulubionych mówców obok takich sław jak Bill Clinton, czy Daniel Pink.

Americo Pinto – jeden z największych autorytetów w dziedzinie PMO w Ameryce. Przewodniczący PMO Global Alliances, mówca i konsultant.

 

A to dopiero początek… 😊

Agenda również wypełniona jest po brzegi wartościowymi prelekcjami w tym:

„O liderach w zmieniającym się świecie”

„Zarządzanie projektami jako recepta na skuteczną transformację firmy”

„Jak skutecznie radzić sobie ze stresem w zarządzaniu projektami”

„Design thinking – czyli jak zaprojektować idealny produkt”

 

Oczywiście nie zabraknie także warsztatów podczas trzeciego dnia konferencji.

Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech tematów dotyczących certyfikacji PMO – CP, networkingu podczas eventów, czy też zyskującego na popularności Design Thining

 

Szczegółową agendę możecie obejrzeć tutaj.


A teraz garść informacji logistycznych:

Kiedy: 18-20 listopada 2019

Gdzie: Hotel Sound Garden

Rejestracja: tutaj

Chyba już nie musimy przekonywać, że to wydarzenie na długo zapisze się w pamięci osobom, które są związane z projektami 🙂


Przypominamy, że dla naszych czytelników mamy 5% zniżkę na to wydarzenie. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszecie kod: 14PMIPC!5% I wskażecie, że otrzymaliście go od Partnera Kongresu – Dookoła Pracy.


A jeśli nie do końca wiecie, czym tak naprawdę zajmuje się PMI, który jest organizatorem Kongresu, koniecznie przeczytajcie wywiad z Gabrielem Sznajderem, który wprowadzi Was w projektowy świat. Wywiad dostępny tutaj.